Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  +48 602 263 302

Blog

blat kuchenny

Poznaj zalety blatów kuchennych z kamienia

Wykonanie kuchni powinno być traktowane jako przede wszystkim inwestycja długoterminowa. Jest to pomieszczenie, w którym rzadko przeprowadza się remonty i odświeżenia, a które znosi olbrzymie trudy działalności gastronomicznej. Z tego więc powodu nie warto decydować się na rozwiązania tanie i nietrwałe. 

Czytaj więcej...

Płyta nagrobna

Pomnik z marmuru czy kamienia?

Wygląd grobu w oczywisty sposób świadczy o naszej pamięci w stosunku do zmarłej osoby. Dlatego też warto zadbać o to, aby towarzyszył mu reprezentacyjny pomnik. Na obiekcie tym mogą być umieszczone imiona zmarłych, daty ich urodzin i śmierci, a także refleksyjne sentencje. Nagrobkowi mogą też towarzyszyć dekoracyjne i ozdobne elementy przywodzące na myśl rzeźby.

Czytaj więcej...

parapety

Postaw na nowoczesne parapety z kamienia

Parapety wykonuje się z różnych materiałów – PCV, akrylu, drewna, laminatu czy ceramiki. Żaden z tych materiałów nie prezentuje się tak dobrze, jak parapety z kamienia. Są one funkcjonalne i do tego bardzo estetyczne. Zastanawiasz się, jakie parapety będą pasować w twoim domu? Koniecznie przeczytaj ten tekst.

Czytaj więcej...

kamień nagrobka

Jakie płyty wybrać na nagrobek?

Wybór odpowiedniego kamienia oraz rodzaju nagrobka przeważnie jest trudny, ponieważ wielu ludzi nie posiada żadnej wiedzy na ten temat do czasu odejścia kogoś bliskiego. Dlatego postanowiliśmy przybliżyć wam rodzaje i cechy różnych materiałów używanych na groby.

Czytaj więcej...