Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  +48 602 263 302

O firmie Kamieniarstwo Cebula z Krosna

Firma Kamieniarstwo Cebula początkowo funkcjonowała w miejscowości Odrzykoń jako jednoosobowa działalność. Powstała w 1986 roku, a przez kolejną dekadę specjalizowała się w produkcji i montażu nagrobków z granitu i lastriko.
Kolejny etap rozwoju rozpoczął się w 1996 roku, kiedy Kamieniarstwo Cebula poszerzyło swoją ofertę o asortyment budowlany. W tym czasie zmodernizowano także park maszynowy, a w 2001 roku siedzibę firmy przeniesiono do Krosna.
Firma wyspecjalizowała się w produkcji kamiennych elementów budowlanych i nagrobkowych z granitu, marmuru oraz piaskowca. Kamień został bezpośrednio importowany z Włoch oraz Hiszpanii. Kamieniarstwo Cebula nawiązało współpracę z zaufanymi dostawcami, zapewniając tym samym najwyższej jakości materiał.
Od początku swojej działalności firma prężnie się rozwijała. W 2016 roku przeszliśmy dokładną modernizację, postanowiliśmy zdecydować się na zakup nowoczesnych maszyn, sterowanych komputerowo, które znacznie ułatwiają naszą pracę. W 2019 roku zostaliśmy uhonorowani złotym wyróżnieniem Orły Kamieniarstwa, otrzymaliśmy również nagrodę, która świadczy o naszych umiejętnościach, należymy do 4,65% najlepszych zakładów kamieniarskich w Polsce. Jest to niebywały sukces. W 2020 roku uzyskaliśmy certyfikat Instytutu Badań Konsumenckich dla przedsiębiorstwa godnego zaufania. Za wszystkimi mniejszymi oraz większymi sukcesami firmy stoi założenie dostarczenia najwyższej jakości usług kamieniarskich. Stawiamy również na ekologię! Od tego roku produkujemy prąd, więc wspieramy nasze środowisko. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 

kostka brukowa

 

certyfikat-02-1
certyfikat-01
certyfikat-03-1